24 Mart 2010 Çarşamba

İNGİLTERE’DE AHLAK NEREYE GİDİYOR? :)

Malum Yiğit Bulut çok sever “Nereye Gidiyor?”lu başlıkları; efendim “Türkiye Nereye Gidiyor?”, yok “Yargı Nereye Gidiyor?” diye her türlüsünü kullanır. Bu sefer de biz kullanalım.

John Terry-Wayne Bridge olayı daha unutulmadan, Ada’da yeni bir skandal patlak vermiş. Newcastle United’ın antrenmanında iki önemli oyuncusu Steven Taylor ve Andy Caroll birbirine girmiş. Taylor'un çenesi kırılırken, ona saldıran Andy Caroll’ın ise burnu kırılmış.Kulüp her ne kadar kavganın sebebi konusunda bir açıklama yapmasa hatta Caroll’ın Taylor’ın çenesini kırdığını doğrulamasa bile, acar Ada medyasına göre Steven Taylor, Andy Caroll’ın eski kız arkadaşına cinsel içerikli mesajlar atıyor ve bunun üzerine antrenmanda önce sözlü olarak kavga eden ikili, çok geçmeden birbirinin tam anlamıyla ağzını burnunu kırıyor.

Bu arada Ocaktan bu yana dizindeki sakatlığı dolayısıyla sahalardan uzak kalan Taylor, tedavisinin son kısmındaydı ve ligin son haftalarında oynayabilmeyi umuyordu. Caroll ise 15 golle takımının en golcü oyuncusu konumunda. Kısacası iki oyuncu da, başarılı bir sezon geçiren ve Championship’de lider konumda olan Newcastle’ın önemli oyuncuları. Bakalım, bu işin sonu nereye varacak?


Kaynaklar: goal.com/tr, guardian.co.uk, dailymail.co.uk
Fotoğraf: Owen Humphreys/PA

Hiç yorum yok: